360 Derece Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur; belirlenen konuma ait birçok panoramik görüntünün bir araya getirilerek, 360 derecelik bir görüntü oluşturan ve bölgede sanal olarak gezinmeyi sağlayan görüntü dizisidir. Sanal turlar, müzik ve ses efekti eklemeye uygun yapıda oluşturulur.

Google Haritalar üzerinde yer alan sokak görünümü modu, çok iyi bir 360 derece sanal tur örneğidir. Bu özellik  tercih edilen bölgeleri detaylı şekilde inceleyebilme imkanı sunar.

360 DERECE SANAL TUR KULLANIM ALANLARI

3D sanal turun en çok kullanıldığı sektör alanları; turizm, mağazacılık ve emlak sektörüdür. Bununla birlikte restoran, müze, eğitim kurumu ve fabrikalar da sanal turu kullanmaktadır.

360 tur özellikle satın almayı düşündükleri ürün ya da hizmeti yakından incelemek isteyen müşteriler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

360 derece sanal tur

NEDEN 360 DERECE SANAL TUR HİZMETİ?

360 tur, görselliğe dayalı hizmet sunan firmalar için etkileşimi arttırma konusunda çok önemli bir araçtır. Bununla birlikte şu faydalar da dahil edilebilir:

Marka güvenilirliğini arttırma

Yerel SEO’da gelişim sağlama

Bütçe ve zaman tasarrufu

Satış oranı yükseltme

360 SANAL TUR İÇİN EN DOĞRU ADRES

Fikir Küpü, 360 Derece Sanal Tur oluştururken WebVR desteğinden yararlanır. WebVR, 360 derece sanal turu sanal gözlükler ile deneyimleyebilmeyi sağlar. Böylece izleyicilerde, gezindikleri bölgede fiziksel olarak bulunuyormuş hissi yaratılır.

Sunduğumuz hizmetle oluşturduğumuz 360 derece sanal tur, Google Street View veya Google Haritalar’a dahil edilir. Böylece arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.

Marka kimliğini yansıtma

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp