Canlı Yayın

Canlı Yayın

Ürün ya da hizmetleri, içinde yaşadığımız dönemde geniş kitlelerin ilgi alanına dahil etmek zorlu bir süreçtir. Canlı yayın hizmeti; ürünleri, kişileri veya markaların görünürlüğünü arttırmak konusunda oldukça etkilidir. Fikir Küpü’nün sizlere sunmuş olduğu canlı yayın hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fikir Küpü ekibi, internet üzerinden her kesime ulaşmanızı sağlayacak canlı yayın hizmeti sunmaktadır. Yıllardır edinmiş olduğumuz deneyim ve geniş bilgi hakimiyetimizle, canlı yayınlar aracılığıyla potansiyel müşteri kitlenizi genişletmenizi sağlayabiliriz.

KALİTELİ CANLI YAYIN ÇÖZÜMLERİ

Kesintisiz yayın desteğiyle kaliteli canlı yayın gerçekleştirmenize yardımcı olmaktayız. Sizler için geliştirdiğimiz canlı yayın çözümleri sayesinde kullanımı yaygın olan sosyal medya platformları üzerinden hedef müşteri kitlenize doğrudan ulaşabilme imkanına sahip olacaksınız. Tercihe bağlı olarak, prodüksiyon ve seslendirme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Görüntü kalitesi yüksek canlı yayınlara özel logo desteği ekleyerek marka tanınırlığınızı arttırıyoruz. Hizmetinize sunduğumuz canlı yayın çözümleri şunlardır:

canlı yayın

Sosyal Medya Üzerinde Canlı Yayın Hizmeti

Televizyonlarda gerçekleştirilen canlı yayınların yanı sıra sosyal medya üzerinde gerçekleştirilen canlı yayınlar da oldukça ilgi çekici bulunmaktadır. Popüler sosyal medya platformları üzerinde hedef müşteri kitleniz ile eş zamanlı etkileşim imkânı sunan canlı yayın çözümleri gerçekleştiriyoruz. Fikir Küpü ekibi olarak, birebir değerlendirmeyle analiz yapabilme imkânı tanıyan canlı yayınlar hazırlıyoruz.

Web Üzerinde Canlı Yayın Hizmeti

Fikir Küpü web canlı yayın hizmetiyle internet alanında etkileşim getirisi yüksek canlı yayınlar gerçekleştirebilirsiniz.

Medikal İçerikli Canlı Yayın Hizmeti

Sağlık alanında bilgi alışverişi yapabilmek amacıyla gerçekleştirilen canlı yayınlar oldukça önemsenmektedir. Tıp alanında hedef müşteri kitlenize geniş kapsamlı bir bilgilendirme yapabileceğiniz canlı yayın hizmeti sunmaktayız.

Kapalı Devre Canlı Yayın Hizmeti

Firmalar, yalnızca ortak çalışma yürüttükleri kesime hitap edebilmek için özel canlı yayınlar talep edebilmektedir. Firmanız için gizlilik kapsamında yüksek güvenlikli canlı yayın hizmeti sunuyoruz.

Havadan Canlı Yayın Hizmeti

Havadan çekim hizmeti ile birlikte, drone çekim aracılığıyla canlı yayınınızı dış mekânda değişik açılarla gerçekleştirebilirsiniz.

Spor İçerikli Canlı Yayın Hizmeti

Firmaların spor karşılaşmalarına sponsorluk yaptığı durumlarda, müsabakaları naklen yayın olarak göstermeleri gerekmektedir. Teknolojik gelişmelerin ışığında spor canlı yayın çözümlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Fikir Küpü olarak canlı yayın hizmetinin dışında özgün ve dikkat çekici tanıtım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Marka mesajlarınızı hedef müşteri kitlesine en doğru şekilde aktarabilmenizi sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp