Envanter Hedefleme

Envanter Hedefleme

Envanter hedefleme, yerel ve global alanlarda yer alan çok sayıda web sitesine erişim sağlamanıza olanak tanır ve bütün envanterleri tek platform altında toplamanızı sağlar. Envanter Hedefleme Reklam Hizmeti sayesinde envanter ile ilgili hedefleme boyutlarını net bir şekilde belirleyebilirsiniz. Bu hizmet ile eğer bir acentesiyseniz, belirli seyahat sitelerine reklamlarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

SSP HEDEFLEME

Dünya genelindeki birçok web siteye SSP Hedefleme ile erişim sağlayabilirsiniz. Ağımızda mevcut olan sayısı 120’yi aşkın SSP entegrasyonu aracılığıyla, reklamlarınızın çok sayıda web sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Fikir Küpü olarak sizlere sunmuş olduğumuz SSP Hedefleme özelliğini kullanarak, reklam kampanyanızın içeriği ile uyum sağlayan her SSP arasında özel seçim yapma imkanına sahip olabilirsiniz. İşletmenize ait marka için oluşturduğunuz reklam kampanyasını yalnızca native, display, belirlenmiş coğrafya veya video gibi seçenekler üzerinden de gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra web ve mobil gibi dikey hizmet dahilindeki SSP’leri hedeflemeyi tercih edebilirsiniz.

envanter hedefleme

ENVANTER LİSTESİ (WHITELIST/BLACKLIST) HEDEFLEME AVANTAJLARI

Fikir Küpü envanter listesi hedefleme hizmeti ile sizlere; reklamlarınızı yalnızca belirlediğiniz yayıncılar üzerinden yayınlayabilme olanağı sağlar. Belirlemiş olduğunuz özel yayıncı listesini, web siteniz üzerinde oluşturmanız mümkündür. Yayıncı listelerini her kampanyaya özel reklam yayınlamak için kullanabilirsiniz.

SİTE VE MOBİL UYGULAMA HEDEFLEME

Reklam kampanyalarınızı yayınlamak istediğiniz bütün web sitelerine, site ve mobil uygulama hedefleme ile erişebilirsiniz. İstediğiniz site ve mobil uygulamaları seçebileceğiniz gibi, web sitenize özel, reklam yayınlama kuralları belirleyebilirsiniz. Fikir Küpü’nün alanında uzman ekibi ile markanız için en verimli reklam kampanyalarını oluşturabilirsiniz.

URL KURALLARI

Fikir Küpü’nün size sunduğu URL Kural Oluşturma hizmeti ile reklamlarınızın yayınında kullanılacak URL’leri seçebilir ve sayfalara URL engellemesi yapabilirsiniz.

Fikir Küpü ile reklam kampanyanızı oluşturun ve bulunmaz fırsatlara sahip olun.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp