Hakkımızda

Fikir Küpü

2006 yılından bu güne özel stratejiler ve güçlü fikirlerimiz ile daima yanınızdayız!

Bilgi, Birikim ve Tecrübeyle Fikir Küpü Yanınızda!

2006 yılından bu güne, kurumsal iletişim, teknoloji ve inovasyonel çözümler üreten Fikir Küpü, tasarım odaklı düşünmenin hızını ve veri analitiğinin ölçeği ve doğruluğu ile birleştirerek süreçleri dijital çağ için yeniden düşünmek ve yeniden oluşturmak için kuruldu.

Finansal hizmetlerden sağlık hizmetlerine kadar A’dan Z’ye tüm sektörlerdeki müşterilere gelişen teknolojiyle uyumlu ve gelişmiş müşteri deneyimleri ile daha fazla çeviklik elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Fikir Küpü’nün hizmetleri müşterilerimizin vizyonunu gerçekleştiren süreçleri dönüştürmek için iş ve teknolojinin kesiştiği noktada yenilik yapar. Tüm iş ve müşteri yaşam döngüsü boyunca yürütme stratejileri kazanarak performansı hızlandırma ve yüksek etkili sonuçlar elde etme konusunda uzman kadromuz ile çalışıyoruz.

Misyonumuz
Misyonumuz, müşterilerimizin performanslarında ayırt edici, kalıcı ve önemli iyileştirmeler yapmalarına yardımcı olmak ve olağanüstü insanları çeken, geliştiren, heyecanlandıran ve elinde tutan harika bir firma oluşturmaktır.

Müşterilerimiz başarılı olursa başarılı olacağımıza inanıyoruz.

En zor sorunları çözmek en tecrübeli insanları gerektirir. En tecrübeli insanların en zor problemler üzerinde çalışma fırsatına çekileceğini düşünüyoruz. Şirketimizi bu inanç üzerine inşa ediyoruz. Misyonumuzun bu iki parçası birbirini pekiştirmekte ve firmamızı güçlü ve dayanıklı kılmaktadır.

Aylık Dergi

Dijital Dünya’dan Haberdar Olun!
Aylık Dijital Bülten’i Okuyun!

managed-it-services-book-cover