Kelime Hedefleme

Kelime Hedefleme

Kelime hedeflemeli reklam hizmeti ile birlikte, belirlediğiniz hedefe yönelik anahtar kelimeler aracılığıyla geniş kapsamlı bir potansiyel müşteri kitlesine erişebilirsiniz. Fikir Küpü ekibi sizin için, belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeleri büyüme vaat eden alanlar üzerine uygun bir şekilde entegre eder ve böylece web sitenizi satış oranı yüksek bir konuma taşır. Bununla birlikte size içeriğinde istenmeyen kelimeler bulunan reklam yayınlarını engelleyebilme imkânı sunar.

Hedef alanınıza dahil edemediğiniz kitlelere kelime hedeflemeli reklam hizmeti ile erişim sağlayın. Bu hizmet, markanıza ait reklam yayınlarınızı destekleyecek sözcükleri belirleyerek web sitesi üzerindeki ziyaretçileri potansiyel müşteri kitlenize dahil etmenizi sağlar.

kelime hedefleme

KELİME HEDEFLEMELİ REKLAM HİZMETİNİN AVANTAJLARI

Bu reklam hizmeti aracılığıyla kullanıcıların ilgi alanı dahilindeki ürünler sunulduğu için diğer hedefleme yöntemlerinden farklı olarak, geri dönüş oranı oldukça yüksektir.

Hedefinize belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeleri içeren URL’leri dahil ederek, reklam kampanyalarınızı web site ziyaretçilerine ulaştırabilirsiniz.

Sistem size, hedeflediğiniz kelimeleri toplu şekilde (.xslx, .txt, .csv formatları dahilinde) ekleyebilme imkanı sunar. Hedeflediğiniz kelimeleri sisteme tek seferde ekleyebilirsiniz.

Reklam kampanyanızı Google üzerinden yayınlamaktaysanız, Google’da yer alan kelime listesini sisteme dahil edebilirsiniz. Bununla birlikte reklam yayınınızın, içeriğinde istenmeyen kelimeler barındıran sayfalarda görünmesine engel olabilirsiniz.

Sisteme dahil ettiğiniz anahtar kelimeler kullanıcılar tarafından aratıldığı zaman, söz konusu kullanıcıların çevrim içi oldukları web siteleri URL bazında tespit edebilmeniz mümkündür. Bununla birlikte reklamınızı, kullanıcıların arama yaptığı ürün ya da hizmet ile alakalı sayfalarda yayınlayarak satış oranınızı yükseltebilirsiniz.

Fikir Küpü kelime hedeflemeli reklam hizmeti, web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların ilgi alanları ile uyumlu reklamlar yayınlamanızı sağlar. Öncesinde erişememiş olduğunuz hedef kitlenize erişmenizi ve geniş bir potansiyel müşteri kitlesi oluşturmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp