Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Markanızın sizinle özdeşleşmesini sağlayan, hedef kitlenin dikkatini çekecek özellikte, potansiyel müşteri kitleniz için akılda kalıcı görsellerden oluşan bir logoya sahip olması çok önemlidir. Belirlediğiniz logonun marka hikayenizi yansıtıyor olması, tüketicilerle aranızda bağ kurmanıza katkı sağlar.

Markanıza uygun olarak belirlenmiş bir logo, piyasa rekabetinde öne çıkmanıza yardımcı olur.

Fikir Küpü ekibi sizler için uygun logoyu tasarlama sürecinde; hitap etmek istediğiniz kitleyi, belirlediğiniz hedefleri, piyasadaki önceliklerinizi ve marka kimliğinizin yapısını göz önünde bulundurur. Fikir Küpü tasarım ekibine markanız hakkında yapacağınız ayrıntılı bilgilendirme ile logonuz, hızlı ve isteğinize uygun bir şekilde tasarlanarak size sunulur.

Fikir Küpü ekibi olarak markanızı temsil edecek logonuzun kullanım alanlarını, kullanım şeklini, boyutlarını ve bulunacağı baskı materyallerini gösteren kurumsal kimlik çalışması hizmeti de sunmaktayız.

logo tasarımı

KURUMSAL LOGO TASARIMININ DOĞRU ADRESİ

Potansiyel müşteri kitlenizle aranızda güven sağlayacak, şirket prestijinizi arttıracak, etkileyici bir kurumsal logo tasarımına sahip olmak için doğru adrestesiniz.

ÜRÜN LOGOSU DİZAYNI

Müşterilerin, sunduğunuz ürünlere olan bakış açısından yola çıkarak, tüketicilerde isteklerini tatmin edebilecek güçte olduğu hissi uyandıran, pazarlama stratejilerine uygunluk çerçevesinde kurumsal logolar tasarlıyoruz.

DİJİTAL MARKA LOGOSU DİZAYNI         

Dijital dünyada popüler olan unsurlar, klasik reklam dünyasındaki unsurlara göre farklılık gösterir. Dijital dünya markalarının logoları ve isimleri ilk olarak akılda kalıcı şekilde belirlenmelidir. Marka ismi com veya net uzantıları eklendiğinde tek seferde söylenebilir halde olmalıdır. Marka logosu tasarlanırken popüler ve güven verici bir görsel dil kullanılmalıdır.

Dijital alanındaki yüksek deneyimiyle Fikir Küpü ekibi, marka ismi belirlenmesinden, logo tasarımına kadar tüm süreçlerde sizinledir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Markanızın vazgeçilmez öğesi olan logonuzu 15 yılı aşan uzmanlığımız, birçok alanda hizmet sunmanın kazandırmış olduğu deneyim ve markanız için ortaya çıkan her ihtiyaca dahil edilebilir çözümler sunma kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp