Lokasyon Hedefleme

Lokasyon Hedefleme

Lokasyon Hedefleme Reklam Hizmeti, yüksek verim alabilmek adına yararlanılması gereken en doğru hizmet türüdür. Yerel firmaların hizmet kapsamı yalnızca bulundukları konum ile sınırlanmıştır. Hizmet alanı dar olan bu işletmeler, başta Google Harita SEO olmak üzere  çeşitli pazarlama yöntemleri aracılığıyla geniş bir müşteri kitlesine ve yüksek gelir düzeyine sahip olabilirler.

Lokasyon Hedeflemeli Reklamlar bu konuda verim artışı sağlayan çok faydalı bir yöntemdir. Bu reklamların desteğiyle işletmenizi, mevcut konumunuza yakın bölgelerdeki potansiyel müşteri kitlenize tanıtabilir ve size erişme ihtimali yüksek olan hedef müşteriler için göz önünde olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Lokasyon bazlı pazarlama, firmalara Google ADS ve sosyal medya platformları ile birlikte tanıtım yapma imkânı tanır. Bu pazarlama yönteminde lokasyon ayarlamalarını, Google’ın sahip olduğu tüm reklam türlerinde kullanmanız mümkündür ve bu reklamlarınızın yalnızca hedeflemiş olduğunuz lokasyon dahilindeki kişilere ulaşmasını sağlar. Fikir Küpü’nün sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanarak bu etkili reklam yöntemi sayesinde yüksek verim elde etmeyi amaçlıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

lokasyon hedefleme

LOKASYON HEDEFLEMELİ REKLAM NASIL OLUŞTURULUR?

Lokasyon hedeflemeli reklam çalışması; profesyonel anlamda işletmenize yakın bölgelerde yer alan potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlayan bir pazarlama tekniğidir. Lokasyon bazlı reklamlar ile birlikte firmanıza veya mağazanıza ulaşım sağlama ihtimali yüksek olan internet kullanıcılarını belirleyerek; reklamlarınızdan maksimum gelir elde edebilir ve tüketim potansiyeli yüksek olan müşteri kitlesine sahip olabilirsiniz. Lokasyon Hedeflemeli Reklam Hizmeti alan birçok işletme, satış oranlarını maksimum seviyeye yükselterek marka değerlerini önemli ölçüde arttırmaktadır.

Lokasyon hedeflemeli reklam stratejisi ile birlikte, firmanızla alışveriş geçmişi bulunan müşterilere tekrar ulaşabilmeniz mümkündür. Kullanıcıların sosyal medya platformları ve Google üzerinde konum ayarlarını aktif hale getirmiş olması, reklamların konuma göre yayınlanmasını sağlıyor. Bu özellik ile birlikte reklamlar, belirli uygulamalarda konumlar kapsamında gösteriliyor.

Lokasyon hedefleme ile bulunduğunuz konuma yakın bölgelerdeki potansiyel müşterileri, işletmenize gelme zorunluluğu olmadan tespit edebilirsiniz. Reklamlarınızı oldukça popüler olan Google arama motorunda bulunan ağ üzerinde yayınlayarak, belirlemiş olduğunuz konum içerikli anahtar sözcükleri kullanarak, etkileşim oranınızı önemli düzeyde arttırabilirsiniz.

Satış oranlarınızı ciddi oranda yükseltecek, kaliteli reklam kampanyaları tasarlamak için Fikir Küpü’ne ulaşın. Talebinizi bize belirtin ve kolaylıkla yüksek verim elde edin.

LOKASYON HEDEFLEMELİ REKLAM AVANTAJLARI

Lokasyon bazlı reklam çalışmaları etkileşim oranını arttırmanın en ideal yoludur. Normal şartlarda reklamınızı görüntüleyen kullanıcıların küçük bir kısmı reklamınızın tıklanma oranına katkı sağlıyorsa; lokasyon bazlı reklam çalışması ile birlikte tıklanma oranında ciddi düzeyde artış yakalayabilir ve buna bağlı olarak satış oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

Lokasyon hedeflemeli reklamlar, akılda kalıcı bir niteliğe sahiptir. Mevcut konumunuza yakın bölgedeki bir kullanıcı, reklamınızı görerek mağazanızı ziyaret eder ve memnuniyet sağlayan bir hizmetle karşılaşırsa markanız söz konusu kullanıcının hafızasında sağlam bir yer edinir. Özellikle yerel işletmeler açısından çok faydalı bir reklam yöntemidir.

Sizin için Google Ads desteğiyle yürütmekte olduğumuz Lokasyon hedeflemeli reklam hizmetinden yararlanmak için bize ulaşın.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp