Performansa Dayalı SEO

Performansa Dayalı SEO

Anahtar kelimeler, her tıklamada ödeme alınan reklamcılık alanında en olumlu artışı sağlayan unsurlardır. Bu alanda kullanımından büyük yarar sağladığınız anahtar kelimelerin maliyetini düşürmek istiyorsanız, size sunduğumuz Performansa Dayalı SEO Hizmeti ile maliyeti düşürerek, gelir artışı sağlamanın avantajına sahip olabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmet, aşağıda belirttiğimiz özelliklere sahip olan firmalar için en uygun seçimdir:

Arama motoru sıralamasında, trafik sürüş konusunda tutarlılık sağlayamayan

Geçmişte her tıklamada ödeme reklamları için belirledikleri anahtar kelimeler ile yüksek yatırım getirisine sahip olan

Performansa Dayalı SEO fiyatlandırmasıyla yüksek bir pozisyonda yer almanın sağlayacağı gelir artışının bilincinde olan

Google’da İlk Sayfada Yer Almanın Önemi Nedir?

Performansa bağlı ödeme konusunda uzman tahmincilerimiz ile hedefinize yönelik anahtar kelimeyi girerek; arama sonuçlarında ilk sayfada yer almanın firmanıza sağladığı değeri analiz edebilirsiniz. Bununla birlikte markanız sıralamada ilk ona, üçe veya beşe girdikten sonra elde edeceğiniz aylık geliri tahmini olarak belirler. Performansa Dayalı SEO Hizmeti markanıza uygun bir anahtar kelime belirler ve böylece SEO hizmetinin gücünden yararlanarak hedeflerinize en iyi şekilde ulaşırsınız.

performansa dayalı seo

Performansa Dayalı SEO Markanız İçin Uygun Mu?

Performansa Dayalı SEO hizmetinden yararlanmanın markanız için uygun olup olmadığına şu kriterleri göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz:

Firma olarak hedefiniz; web sitenizin birden fazla arama sonucunda tercih edilebilirliğinizi arttırmak ise, oluşturduğumuz standart SEO planı hedefiniz için en uygun hizmet modelidir.

Firma satışlarınızın üzerindeki etkisi büyük olan anahtar kelimeyi belirlediyseniz, Performansa Dayalı SEO Hizmetimiz bu bağlamda size en uygun yöntemdir.

Klasik SEO hizmetleri, içerisinde çeşitli anahtar kelimelerden oluşan geniş bir yelpazeyi barındırırken; Performansa Dayalı SEO hizmeti ise hedefinize daha uygun anahtar kelimelerin belirlenmesine yönelik bir çözüm sunmaktadır.

Alanında uzman Fikir Küpü ekibi, firmanızı arama alanında size yüksek yatırım getirisi sağlayacak şekilde konumlandırma konusunda sizlere yardımcı olur.

Performansa dayalı ödeme hizmetimizi gerçekleştirirken; tek dokunuş ile birçok hedefe yönelmeden, anahtar kelimeler belirlendikten sonraki süreçte bireysel anlamda hizmet vermeye devam ederiz. Hizmetimizin odağında markanız için Google’daki arama alanında en iyi konuma taşımak vardır.

Performansa Dayalı SEO Hizmetinin Faydaları

Sizlere sunmuş olduğumuz Performansa Dayalı SEO Hizmeti kapsamında; web siteniz, firma olarak belirlediğiniz hedefinize yönelik anahtar kelimeler ile ilişkilendirerek değerlendirilir ve ilk sayfa sonuçlarına olan uygunluğu belirlenir. Böylelikle aldığınız geri dönüşün ilk yatırımınızın değerini karşılayıp karşılamadığını tespit edebilirsiniz.

Bu hizmet ile birlikte uzun kuyruk terimler ve anahtar kelime varyasyonlarını ücretsiz edinebilirsiniz. Aynı zamanda arama motorlarında ücretsiz etkileşim sağlayabilirsiniz. Ödeme kapsamında yalnızca firmanızın hedeflediği nokta atışı anahtar kelimeler bulunur. Gerçek ortaklık ilişkisi kurmaya imkan tanınır. Adwords ve diğer tıklama ile ödeme bağımlılıklarını ortadan kaldırmak için fırsat elde edilir ve konumlandırma durumu haftalık olarak raporlanarak size sunulur.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp