Sahibinden.com Reklamları

Sahibinden.com Reklamları

Klasik pazarlama yöntemlerini yerini günden güne dijital pazarlama yöntemleri ile değiştirmeye başladı. Sahibinden.com reklamları dijital tanıtım ve reklam alanında oldukça etkili bir reklam yöntemi olarak dikkat çekmekte. Sahibinden.com, 48 milyonu aşkın ziyaretçi, yayınlanmakta olan 5 milyon aktif ilan sayısı, 7 milyarlık görüntülenme oranı ve yüksek sayıda çok çeşitli ürün çeşidi ile birlikte dijital pazarlama alanında tercih edilecek ideal platformlardan biridir.

Gayrimenkul, kariyer alanı ve alım satım gibi alanlarda 10 farklı kategori ile birlikte geniş kullanıcı kitlesine ulaşan Sahibinden.com; markanıza ait reklamları geniş kapsamlı potansiyel müşteri kitlesi ile buluşturabilmek için en uygun alanlardan biridir. Fikir Küpü olarak, Sahibinden.com platformunda yer alan reklam oluşturma sayfası aracılığıyla sunduğunuz ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmaya yönelik dikkat çekici reklamlar oluşturuyoruz. Bununla birlikte markanızı Sahibinden.com sitesinin arama sonuçları bölümünde ilk sıraya taşıyoruz.

sahibinden

SAHİBİNDEN.COM REKLAM HİZMETİ NE GİBİ AVANTAJLAR SAĞLAR?

Sahibinden.com reklamları, kullanıcıların bulundukları konum üzerinden hedef belirleme özelliği sayesinde dijital medya ve pazarlama yöntemlerinin kullanım alanlarında, yüksek verim alınan bir platform olma niteliği taşıyor. Ayrıca bu platformda reklam bütçenizi, sahip olmayı amaçladığınız imkanlar ve belirlediğiniz hedefler doğrultusunda belirleme imkanına sahip olabilirsiniz. Ödemiş olduğunuz ücret ile birlikte büyük verim almanızı mümkün kılan Sahibinden.com sistemi, kolaylıkla analiz yapabilmenize yardımcı olmaktadır.

Fikir Küpü’nün alanında uzman ekibi arama sonuçları ve ilan detaylarında yer alacak olan reklam kampanyalarınızı direkt olarak potansiyel müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlayacak şekilde oluşturuyor ve satış oranınızı ve marka değerinizi yükseltiyor.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp