Snapchat Reklamları

Snapchat Reklamları

Telefon aracılığıyla kullanılarak, keyifli vakit geçirmeye yardımcı olan sosyal medya platformlarının her biri kendine has özelliklerle donatılmıştır. Snapchat; kullanıcıların birbirlerini arkadaş listelerine ekleyebildikleri, özel filtreler kullanarak eğlenceli gönderiler oluşturabildiği bir mecradır. Genelde genç insanlardan oluşan kitlenin kullanmayı tercih ettiği, popülaritesi yüksek düzeyde bir sosyal medya uygulamasıdır. Snapchat reklam verme, özgün içerik oluşturabilmek adına büyük avantajlar sunar. Uygulama dahilindeki birbirinden farklı görsel efekt desteği ile birlikte dikkat çekici reklam kampanyaları oluşturmanız mümkündür.

Snapchat reklam, potansiyel müşteri kitlesi genç insanlardan oluşan firmalar için oldukça idealdir. Fikir Küpü Snapchat reklamcılık hizmetimize yatırım yaparak; markanızın genç kitleden ayrı olarak, Instagram kullanıcısı olmayan potansiyel müşterilerle de etkileşim içine girmesini sağlayabilirsiniz.

snapchat reklam

REKLAM HEDEFİ BELİRLEME

Snapchat reklam hizmetinden yararlanarak kullanıcıları markanıza ulaşım yollarını belirleyebilirsiniz.

Siteye Yönlendirme Seçeneği

Snapchat kullanıcılarını, snapchat reklam verme hizmeti ile birlikte web sitenize doğrudan yönlendirmeniz mümkündür.

Arama ve Mesaj Seçeneği

Kullanıcıların mesaj ve arama yoluyla firmanıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulama İndirme Seçeneği

Snapchat kullanıcılarını sahip olduğunuz uygulama sayfasına yönlendirme imkanınız vardır.

SNAPCHAT REKLAM ÇEŞİTLERİ

Kullanıcılar Snapchat uygulaması aracılığıyla yüzlerce güncel içerik ve hikâyeye erişim sağlıyor. Popüler olan sosyal medya eylemlerini yakın takibe alan Fikir Küpü, markanıza ait reklam kampanyalarının göz önünde olmasına olanak sağlar. Markanız adına etkili ve iyi sonuç getirisi olan bir reklam kampanyası oluşturmak için alanında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Oluşturduğumuz reklam kampanyaları dahilinde tercih edebileceğiniz birçok reklam seçeneği vardır:

Bağlantı Reklamları Kullanımı

Kullanıcıyı doğrudan web sitenize ya da kullandığınız uygulamaya yönlendiren bağlantı destekli reklamlar, hikayelerin ortasına konumlanır.

AR Lensler Seçeneği

Ekran karşısındaki kullanıcıyla eş zamanlı hareket edebilme özelliği taşıyan animasyon destekli filtreler mevcuttur.

Snapchat Geofilters Seçeneği

Lokasyona bağlı yayın gerçekleştirmenize imkân tanır.

Uygulama Reklamları Seçeneği

10 saniyeden oluşan kısa reklam içeriği videoları oluşturup bu videolar aracılığıyla kullanıcıları uygulamanızın yer aldığı uygulama mağazasına yönlendirebilirsiniz.

Hikâye Reklamları Seçeneği

Snapchat’te yer alan Keşfet bölümünün Sizin İçin kısmında görünebilecek reklam türüdür. Kaynakları farklı olan içerikler aracılığıyla kullanıcıya erişir.

Snapchat'te neden reklam vermeliyiz?
Snapchat, genç ve etkileşimli kullanıcı kitlesiyle ön plana çıkan bir sosyal medya platformudur. Snapchat reklam vermek, markanızın genç ve hedef kitlenize ulaşmasını sağlar ve etkileşimli reklamlar aracılığıyla marka farkındalığını ve satışlarını artırabilirsiniz. Ayrıca, Snapchat'in özel reklam formatları ile ( özellikle AR filtreleri) markanızın öne çıkmasını ve unutulmaz bir deneyim sunmasını sağlar.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp