Teknik Hedefleme

Teknik Hedefleme

Teknik hedefleme; reklam kampanyalarınızı, kullanıcıların kullanım sıklığını analiz ederek elde ettiğiniz sonuçlar doğrultusunda yürütmenizi sağlayan bir yöntemdir. Teknik hedefleme ile reklamınız, teknik parametreler aracılığıyla kontrol altına alınır. Reklam kampanyalarınızın sahip olacağı teknik özellikleri belirleyebilme imkanı sunan bu yöntem ile reklam kampanyalarınızın belirlediğiniz hedef kitleye doğrudan erişimini sağlamak için Fikir Küpü’nün uzman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İŞLETİM SİSTEMİ HEDEFLEME

Bu hedefleme yöntemini sadece belirli bir işletim sistemini kullanmakta olan kullanıcılar için uygulayabilirsiniz. Bu özellik her işletim sisteminin sahip olduğu belirli sürümlerin hedeflenmesi konusunda da yarar sağlar. Yazılımını geliştirmekte olduğunuz bir işletim sistemi mevcut ise yüksek verim alma avantajı sunar. Fikir Küpü Teknik Hedeflemeli reklam hizmetinden yararlandığınızda, geliştirdiğiniz yazılımın dahil olduğu alandaki kullanıcıları hedeflemeniz mümkündür. Bu sayede reklam maliyeti üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

teknik hedefleme

TARAYICI HEDEFLEME

Hedeflemek istediğiniz kitle yalnızca belirli bir tarayıcıyı kullanmakta olan kullanıcılardan oluşuyorsa bu özellik sizin için idealdir. Bunun yanı sıra teknik hedefleme, her tarayıcının belli sürümlerini hedeflemenize olanak tanır. Web siteniz veya reklam öğeniz bütün tarayıcılar üzerinde aktif bir şekilde yer alamıyorsa, tarayıcı hedefleme özelliği ile birlikte reklamınızı ya da web sitenizi yalnızca geçerli tarayıcılarca yayınlayabilirsiniz.

CİHAZ HEDEFLEME

Cihaz hedefleme; yalnızca belirlediğiniz cihazları kullanan kullanıcıları hedeflemenizi sağlayan yöntemdir. Bununla birlikte her tarayıcının belirlenmiş sürümlerini de hedeflemeniz mümkündür. Cihaz hedefleme özelliğini kullanarak dilediğiniz işletim sistemine dahil olan cihaz kullanıcıları için de hedefleme yapabilirsiniz.

BAĞLANTI HIZ HEDEFLEME

Bağlantı hız hedefleme yöntemi; eşit bağlantı hızına sahip kullanıcıları hedefleyebildiğiniz bir yöntemdir. Bu yöntem ile kullanıcıları bağlantı hızı seviyeleri bakımından ayrıştırarak hedefleyebilirsiniz. Reklamlarınızın kesintisiz yürütüldüğü konusunda net veriler elde edersiniz. Reklamlarınız yüksek seviyede bağlantı hızı gerektiriyorsa, sadece LTE ve Wİ-Fİ ile erişim sağlayan kullanıcıları hedeflemeniz mümkündür.

EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ HEDEFLEME

Ekran çözünürlüğü hedefleme özelliği size hedef kitlenize ekran çözünürlüğü bazında erişim sağlamanıza yardımcı olur.

TARAYICI DİL HEDEFLEME

Tarayıcı dil hedefleme özelliği, hedef kitlenize kullandıkları dil bazında ulaşmanızı sağlar. Kullanıcıları dil desteği eklenerek oluşturulmuş reklamlarla hedefleyebilir ve potansiyel müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz. Fikir Küpü, farklı dillerde konuşan potansiyel müşterilerinize erişebilmenize yardımcı olur.

GSM OPERATÖRÜ HEDEFLEME

Bu özellik ile birlikte, yalnızca tercih ettiğiniz GSM operatörü kullanıcılarını hedefleyebilirsiniz. Rakip GSM operatörlerini kullanan potansiyel müşterilere marka mesajınızı iletebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp