TikTok Reklamları

TikTok Reklamları

Tiktok, 500 milyonu aşan kullanıcı sayısıyla, potansiyel müşteri kitlenize kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Bütünüyle görsel içeriklerden oluşan bu platform kullanıcılarına eğlenceli filtreler eşliğinde, benzerine az rastlanan 15 saniyelik videolar oluşturarak paylaşma imkanı sunar. Tiktok özellikle genç kullanıcıların tercih ettiği bir uygulamadır. Tiktok reklam verme, markanızın hitap ettiği kitle genç kişilerden oluşuyorsa; markanızı ön plana çıkarmak adına büyük bir yarar sağlar.

Tiktok, önemli ölçüde büyük bir kullanıcı kitlesini içerisinde barındırdığı için markanızı potansiyel müşteri kitlenize tanıtmak için ideal bir platformdur. Tiktok Ads ile birlikte ürün ve hizmetlerinizi Tiktok’ta yayınlamanız mümkündür fakat erişiminiz herkese açık durumda olmaz. Tiktok reklam fiyatları modellere göre değişkenlik göstermektedir.

Büyük markaların çoğu reklamlarını Tiktok aracılığıyla yayınlamaktadır. Elektronik, turizm, kozmetik ve gaming sektörleri için büyük yarar sağlayan bir alandır.

 

tiktok reklam

TİKTOK REKLAM MODELLERİ NELERDİR?

Tiktok’ta reklam verme alanındaki seçenekler şunlardır:

Tiktok Top View

Tiktok uygulaması açıldığında kullanıcıyı karşılayan ilk reklam videosudur.

Tiktok Brand Takeover

Tiktok uygulaması açıldığında  ilk olarak ekrana gelen 5 saniye süren video reklamı ya da ekrana yerleşen görseldir.

Tiktok One Day Max

Sizin için kısmında kullanıcıların karşısına çıkan 60 saniyelik video reklamıdır.

Tiktok Brand Premium

Bin Gösterim Başı (CPM) maliyeti ile tasarlanmış One Day Max reklamıdır.

Tiktok In-Feed Ads Conversion

E- ticaret siteleri için gelişime açık bir şekilde aktif olarak kullanılabilen reklam modelidir.

Tiktok Hashtag Challenge

Marka etkileşimi sağlamaya yarayan etiketlerdir.

Snapchat'te neden reklam vermeliyiz?
Snapchat, genç ve etkileşimli kullanıcı kitlesiyle ön plana çıkan bir sosyal medya platformudur. Snapchat reklam vermek, markanızın genç ve hedef kitlenize ulaşmasını sağlar ve etkileşimli reklamlar aracılığıyla marka farkındalığını ve satışlarını artırabilirsiniz. Ayrıca, Snapchat'in özel reklam formatları ile ( özellikle AR filtreleri) markanızın öne çıkmasını ve unutulmaz bir deneyim sunmasını sağlar.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp