Web Yazılım

Profesyonel Web Yazılım

Alanında uzman kişilerden oluşan yazılım ekibimiz size ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip web yazılımları geliştirmektedir. Gelecek zamanlarda farklı ihtiyaçlarınızın ortaya çıkma ihtimalini göz önünde bulundurarak, web yazılımlarını geliştirilmeye uygun bir altyapı desteği ile kurgular ve ihtiyaçlarınıza yönelik, faydalı dijital çözümler bulur.

Web sitesinin geliştirilmesi için yapılan uygulamaların, proje ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilerek kodlandığı için özgün web tasarımlarında sınırlar bellidir. Web yazılım uygulamalarındaki çalışmaların sınırı ise; sizin ihtiyaçlarınız doğrultusundaki talepleriniz ve hayal edebildikleriniz ile belirlenir.

Fikir Küpü ekibi olarak, yılların getirdiği tecrübe ile sahip olduğumuz bilgi ve yeteneklerin üzerine yenilerini katarak çözümler üretiyoruz ve karşılaşabileceğiniz bir problem veya çıkabilecek her sorunu çözme gücü olan bir ekiple çalışmanın güvenini hissettiriyoruz.

Geliştirilebilir Yazılım Altyapısı Nasıldır?

Fikir Küpü ekibinin geliştirmiş olduğu bütün web yazılım projelerinin kodlaması yazılım ekibi tarafından oluşturulduğundan, sürekli geliştirilebilir niteliğe sahiptir. Fikir Küpü ekibi için bütün müşterileri uzun süreli iş ortağıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını benimseyerek yazılımlarını ve potansiyel ihtiyaçlarını daima göz önünde bulundurur.

web yazılım

Güvenilir Yazılım Kodlamasını Test Etmenin Önemi

Güvenliğin test edilmesi, kodlama sonrasında en yüksek güvenliği sağlamak adına gerçekleştirilmesi çok önemli bir adımdır. Fikir Küpü’nün uzman ekibi proje yayınlandıktan sonra güvenlik açığı riski taşıyan tüm modül ve fonksiyonları defalarca test eder ve maksimum güvenliği sağlar.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp