Whiteboard

Whiteboard

Teknoloji alanında, animasyon konusundaki en yeni gelişmelerden biri Whiteboard (Beyaz Tahta) animasyon filmi uygulamasıdır. Fikir Küpü ekibi sizler için, izleyenlerin üzerinde akılda kalıcılığı yüksek bir etki sağlayan beyaz tahta animasyon filmleri hizmeti sunuyor. Bu çalışma için stratejik adımlar belirliyor ve izleyicilerin algısında olumlu izlenim yaratmayı başarıyoruz. Özgün görseller, çizim ve seslendirme kalitesi ile birlikte animasyon filmlerini benzerleriyle arasında büyük fark yaratacak şekilde oluşturuyoruz. Böylece izleyicilerin etkileşim oranını önemli ölçüde yükseltiyoruz.

Whiteboard (Beyaz Tahta) çalışmalarında ilk aşamada hedef kitle üzerinde etki yaratacak bir senaryo hikayesi belirliyoruz. Senaryonun seslendirmesini profesyonel bir şekilde tamamladıktan sonra, ilgi çekici karakterler oluşturuyoruz. Animasyonda yer alacak olan karakterleri, üzerinde düzenleme yapabilmeye uygun şekilde tasarlıyoruz ve tercihe bağlı olarak istenilen farklılıkları ekliyoruz.

whiteboard

BEYAZ TAHTA ANİMASYON FİLMLERİNİN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon filmi çalışmalarının birçok alanda sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

1.Akılda Kalıcılığı Arttırmak

Piyasa üzerindeki rekabet alanında, rakipleriniz ile aranızda olumlu fark yaratabilmek adına hedef müşteri kitleniz üzerinde akılda kalıcı etki sağlayan bir stratejiyle hareket etmelisiniz. Beyaz tahta animasyon filmi, potansiyel müşteri kitlenizin etkileşim oranını arttırma konusunda büyük fayda sağlar. Bu hizmet, sahip olduğunuz markaya ait ürün ya da hizmetlerin hafızalarda kalıcı yer edinmesine ve satın alma tercihlerinin markanıza yönelmesine yardımcı olur.

2.Mobil Cihaz Kullanımına Bağlı Etkileşim

İnternet kullanıcılarının, kullanım tercihlerini mobil cihazlar üzerinden yana kullanma eğilimleri yüksek düzeydedir. Araştırmalar neticesinde; video izleme eyleminin büyük oranda mobil cihazlar üzerinde gerçekleştirildiği belirlenmiştir. Bu analiz üzerinden yola çıkarak Whiteboard animasyon çalışmaları ile birlikte hedef müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

3.Ziyaretçilerin Etkileşim Süresini Arttırma

Beyaz tahta animasyonları, web sitesi üzerinde gerçekleştirilen ziyaretlerin süresini uzatmaya yardımcı olur. Buna bağlı olarak, web sitesi üzerinde oluşan etkileşim oranı da önemli düzeyde artış sağlar.

4.Etkili E-Postalar Oluşturma

Hedef müşteri kitlesi ile e-posta aracılığıyla iletişime geçmek oldukça yaygındır. Fakat metin içerikli e-postaların dikkate alınmama oranının yüksek olduğu ve yarattığı olumsuz etkiden kaynaklanan abonelik sonlandırma işlemine neden olduğu tespit edilmiştir. Dikkat çekici bir Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Video ile e-postalarınızı yüksek verim alacak şekilde düzenleyebilir ve mesajınızı direkt olarak iletebilirsiniz. Görünürlüğünüzü arttırarak abone kaybını engelleyebilirsiniz.

5.Yoğun Kullanıcılara Ulaşma İmkanı

Erişim sağlama konusunda zorluk yaratan kullanıcı kitlesi; çalışmalarını yoğun iş temposu altında sürdüren kişilerden oluşmaktadır. Metin içerikleri bu kitle tarafından genel anlamda sıkıcı bulunmaktadır. Dikkat çekici bir beyaz tahta animasyon filmi aracılığıyla söz konusu kitleye etkin bir erişim sağlamanız mümkündür.

6.Dünya Çapında Yer Edinme

Hedef müşteri kitlenizi dünya geneli dahilinde oluşturmayı amaçlıyorsanız; whiteboard animasyon filmleri, uluslararası düzeyde bir etkileşim yaratmanızı sağlar. Görselliğin kullandığı dil herkes tarafından anlaşılabilirdir. Düşük bir maliyet karşılığında, farklı dillerden oluşan alt yazıları videolara dahil edebilir ve videolarınızın dünya genelinde anlaşılırlık niteliğine eriştirebilirsiniz. Bununla birlikte tanıtım çalışmalarınızı uluslararası alana taşıyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp