Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Yandex reklamları, kullanım yönünden tercih edilme oranı oldukça artmakta olan bir yöntemdir. Google kadar popüler olmamasına rağmen göz önünde olunan Yandex arama motoru, reklam ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek adına kullanılması avantajlı bir seçenektir. Google reklamları ile sıkça karşı karşıya gelmekten rahatsızlık duyan kişilerden oluşan geniş bir kitle, arama motoru kullanımı tercihini Yandex’ten yana kullanıyor.

YANDEX REKLAMLARININ TERCİH EDİLME SEBEPLERİ

Yandex, son dönemlerde gerçekleştirmiş olduğu büyük gelişmelerle dikkat çekici bir izlenim yaratmayı başarmış durumdadır. Ülkemizde Yandex kullanmayı tercih eden kişilerin sayısı günden güne artış göstermektedir. Bu durum reklam etkileşimleri ile doğrudan ilişkilidir. Yandex’in bilinçli bir kullanıcı kitlesine sahip olması da Yandex reklamlarından elde edilen verimi önemli ölçüde arttırmaktadır.

Yandex Direct, Google Adwords karşısında rakip konumunda bulunan bir internet reklamcılığı seçeneğidir. Prensip bakımından Google Adwords ile aynı temele sahiptir. Fikir Küpü’nün uzman ekibi, markanızın tanıtımını Yandex reklam kurallarına uygun olarak dikkat çekici ve fark yaratacak şekilde oluşturur. Hedef kitlenize uygun özelliklerle destekleyerek oluşturduğumuz bu reklamlar, hedef müşteri kitlenize ulaşmak konusunda büyük kolaylık ve verim sağlar.

yandex reklam

YANDEX REKLAMLARININ SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Fikir Küpü olarak, sizlere sunmuş olduğumuz Yandex reklamları hizmeti ile birlikte bütçe dostu ve profesyonel olarak size büyük avantajlar sağlayacak tanıtımlar oluşturuyoruz. Potansiyel müşteri kitleniz üzerinde olumlu etki yaratıyoruz. Yandex reklam hizmetimiz web siteniz açısından çok çeşitli fırsatlar sunar.

Hedef Kitleye Ulaşma İmkanı

Yandex Direct hedef müşteri kitlenize ulaşmayı kolaylaştırır. Yandex, ilgi alanları dahilinde ürün ve hizmetlerinizin bulunduğu kullanıcıları markanıza ait reklamlarla karşılaştırır. Bu sayede web sitenizin ziyaretçi sayısı çoğalır ve satış oranlarınız yükselir.

Uygun Bütçe Fırsatı

Yandex reklam fiyatları, kampanya görüntülemelerinin ücrete tabi tutulmuyor olması bakımından çok büyük avantaj sağlar. Ödemeyi yalnızca tıklama oranı üzerinden yapma fırsatına sahip olursunuz.

Reklamlarınızın Etkisini İnceleme İmkanı

Yandex ile değiştirilebilme özelliği taşıyan ek ayarlar ile birlikte daima reklam çalışmalarınızı gören kişi sayısını, sistem üzerinden tespit edebilme şansına sahip olursunuz.

Mobil Reklamlar

Mobil reklamlar ile birlikte hitap ettiğiniz müşteri kitlesini geniş kapsamlı hale getirebilirsiniz. Yandex reklamlarınız yaygın kullanıma sahip mobil cihazlar üzerinde de yayınlanabilmektedir.

YANDEX REKLAMLARI İLE FİRMANIZIN GÜCÜNÜ ARTTIRIN

Ülkemizde bulunan internet kullanıcıları açısından Yandex arama motoru, Google kadar popüler olmadığından, Yandex reklamlarının bilinirlik oranı azdır fakat Yandex internet reklamcılığı hizmeti, yüksek bir bütçeye sahip olmayı gerektirmediğinden ve yapılan yatırımların fazla olmamasından ötürü Yandex reklamları stratejik değerlendirilmeye uygun bir konumdadır.

Bununla birlikte Yandex, kullanıcılara ilgi alanları ile uyum sağlayan reklamları sunar. Ödemenin görüntülenme oranı yerine tıklanma oranı ile yapılması; etkileşim oranınızı tespit edebilme imkanı sunarak, marka verimliliğinizin oldukça büyük bir artış sağlamasına yardımcı olmaktadır. Yandex reklam hizmetimizden yararlanmak ve bilgi almak için bize ulaşın.

Google'da neden reklam vermeliyiz?
Google reklamları, markanızı ve ürünlerinizi hedef kitleye ulaştırmak için etkili bir yoldur. Google AdWords aracılığıyla, anahtar kelime bazlı reklamlar oluşturabilir ve bu sayede potansiyel müşterilerin aradıkları şeyleri bulmalarına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca, Google reklamlarını hedef kitle olarak belirli yaş, cinsiyet, ilgi alanları veya konum gibi özelliklere göre ayarlayarak daha etkili bir şekilde pazarlama yapabilirsiniz. Google reklamlarının diğer avantajları arasında ölçeklenebilirlik, yüksek doğruluk oranları ve kontrol edilebilir maliyetler yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp