Yeniden Hedefleme

Yeniden Hedefleme

Yeniden hedeflemeli reklam hizmeti ile birlikte, sahip olduğunuz markanın müşterilerin aklında yer edinmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntemde kullanıcıların web siteniz üzerinde gerçekleştirdiği ziyaretler hedeflenmektedir. Yeniden hedeflemeli reklam hizmeti, satış oranlarının yükseltilmesinde oldukça etkilidir.

YENİDEN HEDEFLEME NEDİR?

Yeniden hedefleme; Retargeting adıyla da anılan, bir web sitesini ziyaret etmiş kullanıcılarla tekrar etkileşim kurabilmeyi ve bu kullanıcıların farklı web sitelerine yaptıkları ziyaret sırasında sizin reklamlarınızla karşılaşmalarını sağlayan bir reklam yöntemidir. Yeniden hedefleme reklamı dijital reklamcılık alanı için vazgeçilmez bir konumdadır.

YENİDEN HEDEFLEME YARARLARI

Retargeting; web siteniz üzerinde ziyaret geçmişine sahip, ilgi alanlarına hakim olunan, mobil uygulamanızın kullanıcısı olan veya e-posta listenizde adı bulunan potansiyel müşterilerinizle olan etkileşiminizi tekrarlamayı sağlayan bir reklam yöntemidir.

Yeniden hedefleme reklamları çoğunlukla e-ticaret siteleri tarafından tercih edilir. Bu reklamlar genellikle display ya da Google alışveriş reklamları sınıfında yer alır.

yeniden hedefleme

YENİDEN HEDEFLEMELİ REKLAMLAR NE GİBİ YARARLAR SAĞLAR?

Geçmişte web sitenize ziyarette bulunmuş ve sunduğunuz ürünler üzerinde inceleme yapmış olan potansiyel müşterilerle tekrar etkileşim kurmanızı ve onları alışverişe teşvik etmenizi sağlar.

Potansiyel müşteri kitlesini oluşturan kişilerin hafızalarında yer edinmenizi sağlayarak marka bilinirliğinizi yükseltir.

Yeniden hedefleme ile birlikte web sitenizde satın alma amacıyla bulunmuş veya satın alma işlemi gerçekleştirmiş müşterilerinize çeşitli ürün veya hizmet yelpazenizi sunmanıza yardımcı olur.

Reklamları özelleştirebilme imkânı sağlar.

Bu yöntem tüketim odaklı potansiyel müşterilere yönelik uygulandığı için etkileşim seviyesi çok yüksektir. Reklam bütçeniz ile maksimum verim almanızı sağlar.

Fikir Küpü’nün size sunduğu yeniden hedeflemeli reklam hizmetinden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikir Küpü olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp